Bezpieczne zabawki drewniane w hurtowni zabawek dla dzieci

hurtownia zabawek

Sklep internetowy MARKO z siedzibą na Śląsku specjalizuje się od ponad 30 lat w dystrybucji zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma może się pochwalić wieloma wyróżnieniami zdobytymi na polskim jak i zagranicznym rynku. Szukając odpowiedniego prezentu dla dziecka, zdecydowanie warto zajrzeć na stronę Marko.

Hurtownia zabawek – Drewniane zabawki

Wśród asortymentu sklepu Marko znajdują się zabawki drewniane. Bardzo popularnym wyborem jeśli chodzi o drewniane produkty są klocki. W sklepie Marko dostępny jest zestaw klocków przygotowanych do stworzenia farmy ze zwierzętami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dziecko zbudowało też coś własnego. To olbrzymi atut klocków – raz mogą służyć jako kolumna domu, a chwilę później za telefon.

Ten zestaw wyróżnia jeszcze układ blokujący, dzięki któremu łączenia poszczególnych klocków są dokładne. Do zakupu są też możliwe bambusowe figurki zwierząt. Będą idealne na rozbudowanie zagrody przy farmie z klocków z wyżej wymienionego zestawu, jak i mogą przez lata służyć do oddzielnych zabaw. Kolejna pozycja w sklepie to drugi zestaw klocków, przedstawiający miasto razem z pociągiem i stacją kolejową. Dzięki swojej rozbudowanej scenerii zestaw może być zabawą dla kilku dzieci. Wykorzystując obecne znaki drogowe może posłużyć pomocą rodzicom przy przekazywaniu podstawowych zasad dotyczących poruszania się po jezdni.

Zalety drewnianych zabawek

Przewagą zabawek drewnianych nad tymi z tworzyw sztucznych jest ich trwałość. Wybierając drewno mamy gwarancję, że taka zabawka posłuży dziecku na dłużej (a pewnie też zostaną w rodzinie dla kolejnych dzieci). Warto stawiać na drewno także ze względu na ekologię, ponieważ takie produkty są biodegradowalne. Natomiast produkcja plastikowych zabawek ma znacznie gorszy wpływ na środowisko naturalne.

Dla wielu osób istotne są też aspekty wizualne. Nie można zaprzeczyć, że drewniane zabawki prezentują się lepiej, są estetyczne i staranniej wykonane. Prosta forma i brak wielu detali sprawia, że dziecko może bawić się w sposób jaki tylko sobie wymyśli. Także kupując zabawki z drewna wspieramy rozwój kreatywności u dziecka.

Sprawdź co oferuje hurtownia zabawek dla dzieci: https://www.marko-baby.pl/drewniane,10004,produkty.html