Endermologia w Krakowie – gdzie wykonać?

endermologia zabieg

Masaż pod ciśnieniem na celulit

Endermologia jest rodzajem masażu pod ciśnieniem zwalczającego celluit. Można ją znaleźć w ofercie większości gabinetów zajmujących sie medycyną estetyczną. Jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym mogącym pomóc nam w usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim przedstawiającym natychmiastowe oraz trwałe efekty.

Oprócz działania odchudzającego ma on zalety w postaci odmłodzenia i oczyszczenia skóry – oprócz widocznych efektów fizycznych wiąże się z korzyściami psychicznymi, akceptacją naszego ciała oraz wzrostem pewności siebie. Jest wybierany jako jeden z najczęściej stosowanych zabiegów przez kobiety w walce z cellulitem. Proces ten także z dużą korzyścią wpływa na nasz cały układ limfatyczny oraz przyczynia się do poprawy stanu naszej skóry.

Walka z celulitem a masaż pod ciśnieniem


Endermologia
, inaczej zwana masażem mechanicznym pobudza nasze komórki skórne mobilizując je do opróżniania nadmiaru zalegających w nich tłuszczy, działa również na nasze mikrokrążenie poprawiając jego działanie. Zabieg ten jest niezmiernie skuteczny, jeśli chodzi o tłuszcz ulokowany w naszych udach poprzez stymulowanie w trakcie masażu komórek tłuszczowych.

Poza tym poprzez uwolnienie tkanki tłuszczowej w trakcie zabiegu powoduje to przyśpieszenie naszego wewnętrznego spalania, a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Pierwszym zauważalnym efektem po wykonaniu zabiegu jest widoczne gołym okiem zmniejszenie się poziomu cellulitu, a regularne stosowanie zabiegu lub seria zabiegów przyczynia się do trwałego zmniejszenia wielkości naszej tkanki tłuszczowej w okolicach ciała, w których przeprowadzony był zabieg.

Częstotliwość masażu

Im nasze ciało posiada w sobie więcej cellulitu tym regularność stosowania powinna być częstsza – pełna kuracja trwa najczęściej przez okres wykonania od dziesięciu do  dwunastu zabiegów, a cena jednego zabiegu waha się w okolicach 200 złotych. Aby zadbać o jakość i wygląd naszej skóry warto rutynowo poddawać się zabiegowi raz w miesiącu.

Poziom medycyny estetycznej w polskich miastach stale rośnie, jednym z ważniejszych punktów na mapie Polski w tej dziedzinie jest Kraków. Endermologia Kraków zabieg to często szukane jest dostepna praktycznie w każdym gabinecie medycyny estetycznej, a gwarancja i renoma placówek dadzą nam pewność odnośnie jakości i bezpieczeństwa zabiegu.