Endermologia w Krakowie – gdzie wykonać?

endermologia zabieg

Endermologia jest rodzajem masażu pod ciśnieniem zwalczającego celluit. Można ją znaleźć w ofercie większości gabinetów zajmujących sie medycyną estetyczną. Jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym mogącym pomóc nam w usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim przedstawiającym natychmiastowe oraz trwałe efekty. Oprócz działania odchudzającego ma on zalety w postaci odmłodzenia i oczyszczenia skóry – oprócz widocznych efektów fizycznych wiąże się z korzyściami psychicznymi, akceptacją naszego ciała oraz wzrostem pewności siebie. Jest wybierany jako jeden z najczęściej stosowanych zabiegów przez kobiety w walce z cellulitem. Proces ten także z dużą korzyścią wpływa na nasz cały układ limfatyczny oraz przyczynia się do poprawy stanu naszej skóry.

Endermologia, inaczej zwana masażem mechanicznym pobudza nasze komórki skórne mobilizując je do opróżniania nadmiaru zalegających w nich tłuszczy, działa również na nasze mikrokrążenie poprawiając jego działanie. Zabieg ten jest niezmiernie skuteczny, jeśli chodzi o tłuszcz ulokowany w naszych udach poprzez stymulowanie w trakcie masażu komórek tłuszczowych. Poza tym poprzez uwolnienie tkanki tłuszczowej w trakcie zabiegu powoduje to przyśpieszenie naszego wewnętrznego spalania, a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Pierwszym zauważalnym efektem po wykonaniu zabiegu jest widoczne gołym okiem zmniejszenie się poziomu cellulitu, a regularne stosowanie zabiegu lub seria zabiegów przyczynia się do trwałego zmniejszenia wielkości naszej tkanki tłuszczowej w okolicach ciała, w których przeprowadzony był zabieg. Im nasze ciało posiada w sobie więcej cellulitu tym regularność stosowania powinna być częstsza – pełna kuracja trwa najczęściej przez okres wykonania od dziesięciu do  dwunastu zabiegów, a cena jednego zabiegu waha się w okolicach 200 złotych. Aby zadbać o jakość i wygląd naszej skóry warto rutynowo poddawać się zabiegowi raz w miesiącu.

Poziom medycyny estetycznej w polskich miastach stale rośnie, jednym z ważniejszych punktów na mapie Polski w tej dziedzinie jest Kraków. Endermologia Kraków zabieg to często szukane jest dostepna praktycznie w każdym gabinecie medycyny estetycznej, a gwarancja i renoma placówek dadzą nam pewność odnośnie jakości i bezpieczeństwa zabiegu.