Kosmetyki do pielęgnacji ciała dostępne online

internetowy sklep z kosmetykami

Wirusy i bakterie bardzo łatwo przenikają do naszego organizmu, gdy mamy skórę szorstką i popękaną. Gładka wypielęgnowana skóra dłoni, twarzy i całego ciała to skuteczna walka z niepożądanymi mikroorganizmami. Jakie zatem kosmetyki do pielęgnacji ciała wybrać, by osiągnąć ten cel?

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Olejek do ciała wygładzi naszą skórę

Wybierając kosmetyki do ciała, musimy zwrócić uwagę na ich skład. Bardzo ważne, by szukać takie, które są zrobione z ekologicznych składników. Najlepiej, gdy będą pochodzenia roślinnego z upraw pozbawionych toksycznych nawozów sztucznych.

Popularną rośliną jest makadamia. Olejek z tej rośliny wspaniale wypielęgnuje skórę suchą, skłonną do celulitu, a także nadaje się do skóry dojrzałej. Olejek z makadamii to kosmetyk do ciała oraz włosów. Z powodzeniem możemy stosować go do pielęgnacji nie tylko całej skóry, ale także do włosów, które po olejowej kuracji nabiorą blasku i zdrowego wyglądu, nie będą się kruszyć ani rozdwajać.

Ratunek dla szorstkich rąk

Pielęgnacja ciała musi przebiegać całościowo. W szczególności musimy dbać o skórę dłoni, która z powodu częstego mycia zaczyna pierzchnąć, robi się szorstka i niemiła w dotyku. NACOMI Hand jest cukrowym pilingiem, który skutecznie wygładzi dłonie. Zwilżamy skórę dłoni wodą, nakładamy piling i pocieramy skórę. Szybko zrogowaciały naskórek zostanie usunięty, a dłonie staną się piękne i jedwabiste w dotyku. Malinowy aromat pilingu przeniesie nas w wyobraźni do ogrodu pełnego soczystych malin.

Używając pilingu do pielęgnacji ciała, złuszczymy jego naskórek i pobudzimy krążenie. Nie musimy się długo moczyć w wannie, by zedrzeć naskórek szorstką myjką. Cukrowy piling szybko się z tym upora. Wystarczy wejść pod prysznic, spłukać się wodą, rozmasować piling na ciele, a potem zmyć ciepłym strumieniem. Skóra stanie się miękka i jedwabista. Zostanie nawilżona, a krążenie pobudzone.

Profesjonalne namydlenie nóg przed ich depilacją

Gładkie nogi, bez sterczących włosków to także ważna sprawa. Wybierając depilacyjne kosmetyki do ciała, pamiętajmy o odpowiednim pędzlu z szorstkiego włosia, który skutecznie namydli i wytworzy odpowiednią strukturę piany mydlanej. Piana zmiękczy włoski, które łatwo zgolimy maszynką do golenia.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała znajdziesz w sklepie Trena (https://trena.pl/243-cialo)